Historia est magistra vitaе 

Сайт вчителя історії та правознавства Приморського регіонального українсько-болгарського багатопрофільного ліцею Димова К.С. Повний курс підготовки до ЗНО та ДПА з історії України
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 90
Афоризм
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика
Кто сегодня был?
Димов Костянтин Савелійович - «На Урок»

Повний курс підготовки до ЗНО з історії України

Курс розроблено на основі підручника Кульчицького С.В., Мицика Ю.А., Власова В.С. з використанням інших джерел за принципом

"все необхідне для підготовки до ЗНО з історії України в одному місці"

Рекомендації з підготовки до ЗНО з історії України за допомогою цих матеріалів.

1.  З метою визначення свого рівня знань з певної теми виконайте тематичний тест з цієї теми або той, який розміщений в цих матеріалах, або з любого сайту чи збірника.

2. Ознайомтеся з прграмними вимогами до теми (вони є в матеріалах кожної теми). В процесі ознайомлення з програмою необхідно звернути увагу на перелік питань, обов'язкові дати, історичні особи, поняття, перелік  умінь та навичок, перелік обов'язкових візуальних об'єктів. Загалом, програма зовнішнього оцінювання з історії України повинна стати для вас настільною книгою, з якою ви повинні працювати на всіх етапах підготовки. Програма кожний рік змінюється, тому ви повинні бути впевнені, що використовуєте актуальний варіант.

3. Прочитати тестовий матеріал, звертаючи особливу увагу на питання, які прямо зазначені в програмі.

4. Опрацювати "матеріали для узагальнення, систематизації та повторення вивченого". При необхідності повернутись до окремих питань в основному матеріалі.

5. Дати треба вчити поступово. Якщо ви  не претендуєте на високі бали, можна вивчити тільки ті, які зазначені в програмі, деякі інші  запам'ятаються мимоволі в процесі роботи над темою. Учні, які претендують на високі бали, повинні намагатись вивчити більшість вказаних в темі дат.

6. Закріпити вивчене можна за короткими варіантами тем (учні з високим рівнем знань можуть обмежитись тільки двома останніми розділами.

7. Робота з тестами. Тут принцип дуже простий: чим більше різних варіантів тестів ви виконаєте, тим краще підготуєтесь. При цьому майте на увазі, що працюючи з тестами, ви не тільки перевіряєте свої знання, але й удосконалюєте їх. Починати краще з тестів минулих років.

8. Перш ніж починати роботу з новою темою необхідно повторити вивчене, особливо поняття, основні події й дати. а також виконати тест з однієї з вивчених раніше тем.

9. Найголовніша порада: працюйте систематично, не менше 2 раз на тиждень. Пам'ятайте, перерва в підготовці фактично призведе до повторного опрацювання матеріалу і неефективного використання вашого часу.

Бажаю успіху!

Перейти до курсу

Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • Приморський ліцей
  • РМЦ
  • відділ освіти
  • МОН України
  • Верховна Рада України
  • Центр ЗНО
  • болгарское общество
  • Цицерон

    Вхід на сайт

    Електронні підручники


    Електронна шкільна бібліотека

     

    Український козацький портал





    Сайт вчителя історії Димова К.С.
    СЬОГОДНІ В ІСТОРІЇ
    Українська правда
    Історична правда
    ІНСТИТУТ ІСТОРІЇ

    ІЗБОРНИК
     litopys.org.ua

    Електронна бібліотека з історії України та всесвітньої історії